Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi wejśiowe

Kategorie: drzwi   innowacje   dom inteligentny  
Ocena 0
Zdjęcie Drzwi wejśiowe

Przekroczenie progu domu powinno wiązać się z poczuciem bezpieczeństwa oraz komfortu. Ogromny wpływ na te wrażenia mają drzwi wejściowe. Z tego względu, decydując się na ich zakup, powinno się brać pod uwagę wiele czynników, przede wszystkim parametry oraz walory estetyczne. Drzwi w asortymencie firmy Oknar pod tymi względami z pewnością spełnią wszelkie wymagania.

Unikatowe rozwiązania

Jeśli interesują Cię oryginalne drzwi wejściowe Wrocław może wiele zaoferować w tym temacie. Posiadamy systemy marki Internorm. Jesteśmy ich oficjalnym partnerem, dzięki czemu możemy zapewnić ceny drzwi najbardziej korzystne dla klientów.

Technologia dostarczana przez Internorm znacząco odbiega od stosowanych przez innych producentów. Jest ona dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Drzwi aluminiowe we Wrocławiu cechują się izolacją termiczną na poziomie 1,2 W/m²K do nawet 0,58 W/m²K w przypadku modelu HT 410. Nacisk położony został także na ochronę przed zewnętrznym hałasem. Dostępne u nas modele wykazują się izolacją akustyczną na poziomie przynajmniej 33 dB. Oznacza to, że drzwi wejściowe będą świetnie spełniać swoją ochronną funkcję. Doskonale sprawdzą się też w budownictwie pasywnym.

Aluminium – bezpieczeństwo oraz trwałość

Stosunek wytrzymałości do ceny drzwi wejściowych we Wrocławiu jest powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się na ich zakup. W przeciwieństwie do np. drzwi drewnianych czy z PCV, aluminiowe nie są podatne na wypaczenia. W znacznie lepszym stopniu chronią także przed uderzeniami oraz innymi urazami mechanicznymi. To sprawia, że wykazują się odpowiednim stopniem zabezpieczenia przed włamaniami.

Istnieje wiele sposobów zamykania drzwi. W naszych systemach stosujemy wyłącznie zamki wieloryglowe, ponieważ to one dają najlepsze poczucie bezpieczeństwa. Są niemal nie do sforsowania, co w połączeniu z aluminiowym materiałem stanowi trwałą przeszkodę. Największe bezpieczeństwo dają właśnie drzwi aluminiowe Wrocław jest miastem, w którym klienci wykazują znaczne zainteresowanie takimi systemami, dlatego nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone rozwiązania w zakresie ochrony i wytrzymałości.

Niezwykły design

Na naszej stronie internetowej można zobaczyć realizacje projektów firmy Oknar. Przygotowaliśmy też katalog zawierający zdjęcia oferowanych drzwi. Do każdego systemu istnieje kilkanaście różnych rodzajów modeli, które dodatkowo można modyfikować na własne potrzeby pod kątem kolorystyki, oszklenia specjalnego lub dekoracyjnego czy pochwytów. To daje niemal nieograniczone możliwości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – dzięki czemu nasi klienci mają okazję dopasować drzwi do charakteru mieszkania lub domu. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą w wyborze.

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe Wrocław może liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę i duży wybór. Zachęcamy do odwiedzenia nas w salonie przy ul. Grabiszyńskiej 212/U8. Na miejscu z przyjemnością przybliżymy zalety asortymentu. Czekamy także na kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania.

 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF