Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV

Kategorie: okna   rolety   żaluzje   innowacje  
Ocena 0
Zdjęcie Okna PCV

Okna wykonane z PCV wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów. Stanowią znaczną część wszystkich sprzedawanych rodzajów okien. Jest to zrozumiałe, jeśli przyjrzymy się bliżej właściwościom materiału, jakim jest PCV. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tym zakresie.

Internorm – lider jakości

Znajdujące się w ofercie okna plastikowe pochodzą od marki Internorm. Wieloletnie doświadczenie i kompleksowe podejście do systemów okiennych pozwoliły tej firmie zdobyć zagraniczne certyfikaty oraz wprowadzić na rynek wiele innowacyjnych technologii. Firma Oknar jest oficjalnym partnerem Internormu, co oznacza że za naszym pośrednictwem możesz zakupić ich okna w atrakcyjnej cenie.

Wszelkie produkty w asortymencie sklepu tworzone są w Austrii, co stanowi gwarancję wysokiej, europejskiej jakości.

Stolarka okienna PCV – zalety

Okna z tworzywa sztucznego cechują się uniwersalnością. Pasują do niemal każdego stylu architektonicznego, można również łatwo dostosować je pod względem kolorystycznym. Na dodatek są bardzo lekkie, co ułatwia ich montaż. Konserwacja także nie stwarza żadnych problemów: wystarczą delikatne środki chemiczne dostępne w każdym sklepie. Warto też pamiętać, że są wyjątkowo odporne na wilgoć, rozwój grzybów i pleśń. Przy okazji zapewniają dobrą izolację akustyczną – nawet do 46 dB – i cieplną, sięgającą 0,69 W/m²K w przypadku modelu KF 310.

PCV posiada jednak dwie inne zalety, które pokazują ich przewagę nad pozostałymi materiałami wykorzystywanymi do tworzenia okien. Po pierwsze jest to ich długowieczność. Żywotność okien plastikowych może sięgać nawet 50 lat. Zapewniamy przynajmniej 30 lat ich funkcjonalności, a także dajemy pełną gwarancję na 3, 5 lub 10 lat. Po drugie okna PCV są znacznie tańsze od drewnianych, a nawet aluminiowych systemów. Takie połączenie sprawia, że inwestycja w stolarkę okienną PCV zwraca się bardzo szybko. Oszczędność widać również w rachunkach za ogrzewanie dzięki dobrej termoizolacyjności.

Tysiące możliwości

Zamawiając okna w naszym sklepie, możesz zdecydować się na szereg opcji do wyboru: począwszy od rodzaju okleiny na wewnętrzną stronę, przez model klamek (standardowe oraz ozdobne), aż po żaluzje i rolety dostosowane do modelu oraz wymiarów produktu. Okna PCV we Wrocławiu mogą posiadać także moskitiery (zwijane, stałe lub w formie ramy przesuwnej), a także eleganckie okiennice.

Ponadto systemy okienne zawierają przynajmniej jedno ulepszenie wykonane w autorskiej technologii I-tec. Na przykład okno KF 410 zapewnia lepszy dopływ świeżego powietrza dzięki I-tec Wentylacja oraz zwiększają bezpieczeństwo i stabilność z pomocą I-tec Oszklenie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, których interesują nowoczesne okna PCV Wrocław gości nasz salon przy ulicy Grabiszyńskiej 212/U8. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Nasi doradcy z przyjemnością przedstawią ofertę i pomogą w doborze rozwiązań spełniających Twoje wymagania.

 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF