Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Oknar Internorm

Kategorie: okna   rolety   żaluzje   innowacje   design  
Ocena 0
Zdjęcie Oknar Internorm

Jakość wykonania okna można stwierdzić już na pierwszy rzut oka. Estetyczny wygląd pokazuje, że producent przywiązuje wagę do swojej pracy. Niemniej ważne są również szczegóły. Parametry okien – niezależnie od użytego materiału – muszą być na tyle wysokie, aby były przygotowane na użytkowanie w każdych warunkach. Salon Oknar korzysta ze światowych rozwiązań w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom naszych klientów.

Innowacyjne technologie i bogate doświadczenie

Oficjalnym partnerem firmy jest Internorm – marka posiadająca ponad 80 lat doświadczenia. Tak długi czas utrzymywania się na rynku jest możliwy dzięki nowatorskiemu podejściu do produkcji i upowszechnieniu własnych pomysłów na unikatowe okna Wrocław zyskał dzięki temu bardzo łatwy dostęp do szeregu innowacyjnych produktów.

Markę wyróżnia stosowanie całościowej koncepcji systemów okiennych. Od początku do końca ich wytwórstwem zajmuje się tylko jedna firma. Pozwala to utrzymać spójność projektów i zagwarantować najwyższą jakość osiąganych efektów.

Zapewniamy ponadto pomoc przy montażu okien pcv oraz drewnianych we Wrocławiu. Nasi fachowcy zadbają o to, aby instalacja systemów przebiegała bezproblemowo. Zwracają oni uwagę na wszystkie ważne elementy niezbędne do poprawnego montażu, co przedkłada się na komfort użytkowania.

Długoletnia gwarancja

Na wszystkie zakupione we Wrocławiu okna oraz drzwi udzielamy gwarancji na 3, 5 i 10 lat, w zależności od produktu. Oprócz tego zapewniamy 30 lat deklarowanej funkcjonalności produktów. Informacje o rodzaju gwarancji, okresie obowiązywania i warunków spełniania przekazujemy wraz z dostawą okien lub drzwi pochodzących od Internorm. Można je także zobaczyć przed dokonaniem zakupów w naszym salonie lub na stronie internetowej.

Wytrzymałe i estetyczne materiały

Jeśli chodzi o okna Dolny Śląsk staje się coraz bardziej nowoczesnym miejscem. Standardem stają się rozwiązania pasywne oraz energooszczędne. Pod tym kątem Internorm realizuje kryteria stworzone przez niemiecki instytut PHI. Jako jedyni w Europie, posiadamy już dziewięć certyfikatów potwierdzających przydatność naszych systemów okiennych do tworzenia tego typu domów.

Nasz asortyment obejmuje okna plastikowe, aluminiowe, drewniane oraz ich połączenie. Do wszystkich modeli stosujemy innowacyjne rozwiązania I-tec. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi możliwościami w tym temacie.

Zaletą okien drewnianych drewniano-aluminiowych są ich walory estetyczne. Nie wymagają żadnej konserwacji, a efekty estetyczne przewyższają wszystkie inne modele dostępne na rynku. Zapewniają też bezpieczeństwo dzięki specjalnej technice ryglowania. Okna drewniane mogą być więc nie tylko piękne i trwałe, ale również niezawodne. Zwiększony poziom ochrony osiągają za pomocą systemów Resistant Class 1 oraz 2, które montujemy na życzenie klientów.

Innym popularnym produktem są okna pcv/aluminium Wrocław stanowi doskonały przykład ich rozpowszechnienia. W tym mieście można je spotkać coraz częściej – i to w różnych konfiguracjach. Do ich zalet można zaliczyć wytrzymałość, prostotę w konserwacji i możliwość zastosowania wielu technologii poszerzających ich funkcjonalność czy bezpieczeństwo. Z podobnych powodów nasza oferta zawiera także wiele modeli okien plastikowych.

I-tec w każdym oknie

Opracowane przez Internorm rozwiązania obejmują takie kwestie jak:

 

– ryglowanie, 

– wentylacja, 

– zacienienie, 

– oszklenie. 

 

Dbamy o to, aby produkty pochodzące z naszej produkcji spełniały oczekiwania dotyczące jakości oraz designu. I-tec stanowi połączenie estetyki z funkcjonalnością. Systemy okienne z autorską technologią wpływają na zdrowie, komfort przebywania w pomieszczeniach, oszczędność energii oraz wiele innych czynników składających się na ogólne poczucie zadowolenia z ich posiadania.

Jeśli interesują Cię wykonane przez fachowców w swojej branży okna Wrocław jest miejscem, w którym możesz nas znaleźć. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego salonu przy ul. Grabiszyńskiej 212/U8 lub kontaktu telefonicznego i mailowego. Jesteśmy czynni we wszystkie dni robocze, a także w soboty po uprzednim umówieniu wizyty. Serdecznie zachęcamy do zadawania nam pytań dotyczących sprzedawanych w salonie okien na Dolny Śląsk!

 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF