Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZNE OKNA I DRZWI ZAPEWNIAJĄ OCHRONĘ TWOJEJ RODZINY

Co mówią liczby o Internorm? Informują, że Internorm to znak jakości i niezawodności, bo jak inaczej nazwać ponad 22,5 mln sprzedanych okien i drzwi! Zaawansowane technologie to pewność, że Twoja rodzina jest bezpieczna, bo profesjonalne mechanizmy wykorzystane w produktach Internorm, stanowią skuteczną zaporę dla włamywaczy.

JAK ZABEZPIECZYĆ OKNA?

We własnym domu powinniśmy czuć się bezpiecznie, a będzie tak, jak zapewnimy odpowiednią ochronę przed włamywaczami. W tym kontekście niezwykle ważne są okna.

Okna Internorm zapewniają spokój i pewność, bo wszystkie wyposażone są seryjnie w podstawowe systemy zabezpieczeń. Specjalna konstrukcja - jeden sworzeń grzybkowy i jeden zaczep zamka - zamontowano od dołu po stronie uchwytu. Chroni okno, szczególnie przed wyważeniem. Podobnie Przeszklenie I-tec maksymalizuje ochronę antywłamaniową. Co więcej, specjalnie wykonane i opatentowane sklejenie szyby ze skrzydłem okna na całym obwodzie, to pewność, że wypchnięcie jej nie jest możliwe.

Prawdziwie maksymalną ochronę gwarantuje Secure I-tec, które występuje w każdym oknie PCV KF 500. Ta technika ryglowania jest bezkonkurencyjna na rynku, nie znajdą jej Państwo w innych ofertach.

Dodatkowe informacje na temat okien antywłamaniowych, znajdą Państwo poniżej:

Ryglowanie okien I-tec Secure Internorm

I-tec Secure

Podczas ryglowania okna klapki ryglujące otwierają się i zostają wciśnięte - ze wszystkich czterech stron - bezpośrednio w ościeżnicę. Takiego okna nie da się wyważyć.

Bezpieczne szyby okienne I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie

I-tec Oszklenie to specjalnie opatentowana technika wstawiania szyb. Jest ona przyklejona do ramy okna na całym obwodzie, trzyma się tam pewnie i nie można jej wyważyć.

Zaczepy zamków

Zaczepy zamków

Eleganckie, masywne, srebrne zaczepy zamków doskonale i pewnie ryglują okno wraz z zamontowanymi na ościeżnicy sworzniami grzybkowymi.

Klamki antywłamaniowe okien

Klamki antywłamaniowe

Klamka Secustiki wyposażona została w specjalny mechanizm blokujący. Chroni on przed przewierceniem od zewnętrznej strony (wersja seryjna w oknach z PCV i PCV-aluminiowych KF 500).

>Klamki okienne z kluczykiem

Klamki z kluczykiem

Opatentowana technika wstawiania szyb sprawia, że wyważenie szyby nie jest możliwe. Trzyma się pewnie i mocno, bo przyklejona jest do ramy okna na całym obwodzie.

Ukryte okucia okienne

W pełni ukryte okucia

Ukryte okucia zapewniają, że okna nie można podnieść z zawiasów. Ponadto gwarantują lepszy wygląd i bezproblemowe czyszczenie.

Zabezpieczenia elektroniczne okien

Monitorowanie elektroniczne

Czujniki zamknięcia poinformują nas - w dyskretny, ale i niezawodny sposób - o stanie okien i drzwi balkonowych. Dowiemy się, czy są otwarte, czy zamknięte. System dodatkowo można podłączyć do alarmu.

Balkon francuski

Balkony francuskie

Zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo, zarówno, gdy opiera się o nie osoba dorosła, jak i dziecko.

Bezpieczne szyby okienne

Bezpieczne szyby

Nie ma obaw, że bezpieczne szkło wielowarstwowe się rozpadnie. Za ten stan odpowiadają odporne na zerwanie folie, które trzymają szybę w całości. Oznacza to, że szyba pozostaje w ramie okna, nie stwarzając zagrożenia.

ANTYWŁAMANIOWE DRZWI WEJŚCIOWE

Stosujemy wyłącznie sprawdzone systemy ryglowania drzwi zewnętrznych znanych i sprawdzonych producentów, żeby zapewnić optymalną ochronę przed włamywaczami. W drzwiach wejściowych z aluminium znajduje się pięć rygli zabezpieczających firmy KFV, a w drewniano-aluminiowych marki Winkhaus - zamontowano ryglowanie wielopunktowe. Dodatkowo chronią przed włamaniem - trzy masywne zawiasy drzwiowe i wkładka cylindryczna zamka. Jest odporna na rozwiercenie i na otwieranie manipulacyjne.

Proszę pamiętać, że nasze drzwi wejściowe z aluminium oraz drewniano-aluminiowe również jesteśmy w stanie wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia. Powiedz nam o swoich potrzebach, a my chętnie doradzimy, w jaki sposób możesz w pełni zabezpieczyć swoje mieszkanie przed włamaniem.

W ofercie dostępne są także inne rozwiązania specjalne:

Czytnik lini papilarnych drzwi

Czytnik lini papilarnych

Jedyny i niepowtarzalny - odcisk palca to zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie niż nawet najlepszy klucz. Zresztą, dzisiaj już go nie potrzebujesz, nie musisz się martwić, że go zapomnisz i wpadnie w ręce włamywacza.

Otwieranie drzwi za pomocą kodu

Keypad

Otwieranie drzwi za pomocą dowolnie skonfigurowanego kodu - może mieć od czterech do dziesięciu znaków. To bardzo łatwe i wygodne.

Wkładka drzwiowa standardowa

Wkładka standardowa

Wkładka cylindryczna standardowa firmy Winkhaus jest specjalnie zaprojektowana, żeby oprzeć się włamywaczom. Zabezpieczona przed rozwierceniem i przed otwieraniem manipulacyjnym. Dwa stalowe sworznie to pewna ochrona antywłamaniowa.

Wkładka drzwiowa antywlamaniowa

Wkładka antywłamaniowa

Wkładka cylindryczna nie tylko zabezpiecza przed rozwierceniem i otwieraniem manipulacyjnym, bo także wyposażona została w dodatkowe narzędzie antywłamaniowe, zabezpieczające przed wyciągnięciem i wyrwaniem.

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa

Zapornica drzwiowa powoduje, że włamywacz nie będzie miał możliwości, by popchnąć lub pociągnąć drzwi. Żeby zobaczyć, kto stoi przed drzwiami, wystarczy otworzyć je tylko na szerokość szczeliny.

Ryglowanie elektryczne drzwi wiejściowych

Ryglowanie elektryczne

Rygle elektromagnetyczne do otwierania drzwi stosuje się bardzo często razem z domofonem. Domofon pozwala ustalić, kto znajduje się przed drzwiami wejściowymi.

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF