Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH PRODUCENTÓW OKIEN

Liczby nie kłamią: stworzenie ponad 20 mln okien zapewnia firmie Internorm pozycję lidera wśród europejskich producentów okiennych. Najwyższe miejsce na podium nie byłoby możliwe, bez ponad 80-letniego doświadczenia, praktycznego, przedsiębiorczego myślenia oraz ciągłego rozwoju - inwestycji w coraz lepsze rozwiązania. To wszystko sprawia, że firma Internorm jest liderem zarówno branży stolarki budowlanej, jak i sektora nowych technologii okiennych.

PONAD 80 LAT DOŚWIADCZENIA!

Wszystko zaczęło się dawno temu - w roku 1931 - w Austrii. Od małego przedsiębiorstwa, za to z wielkimi ambicjami podpartymi siłą charyzmy, żarliwością oraz wizją rozwoju i postępu kilku pokoleń rodziny Klingerów. Wielkim napędem dla dalszego działania było wydarzenie sprzed 45 lat, gdy powstała marka Internorm.

INTERNORM W POLSCE

IFTM Internorm Sp. z o.o. to wyłączny dystrybutor produktów marki Internorm w Polsce. I tak od 2004 - z każdym kolejnym rokiem - ulepszane są wszystkie obszary działalności firmy, od standardu obsługi klienta poprzez inwestycję w promocję marki Internorm, po rozszerzenie siatki dystrybucji. Te pojedyncze działania tworzą całościowy sukces, jakim jest zrównoważony wzrost sprzedaży na terenie całego kraju. Potwierdzeniem - nawiązanie umów dystrybucyjnych z wieloma partnerami na terenie Polski.

Nawiązaliśmy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Internorm w Polsce

LITER JAKOŚCI I INOWACYJNOŚCI

Co wyróżnia markę Internorm od innych producentów? Filozofia działania, która polega na całościowym podejściu do produkcji okien - od początku do końca. Czyli już od badań i rozwoju, poprzez tworzenie - szkła izolacyjnego i wytłaczanie profili, aż po najnowsze technologie wykończenia oraz niezbędne operacje logistyczne. Każdy etap jest odpowiednio skontrolowany, co zapewnia jakość, o jakiej konkurencja może tylko pomarzyć. Długoletnie doświadczenie i praktyka to sprawdzone, wypracowane technologie i procedury zapewniające marce Internorm pierwsze miejsce - zarówno pod względem jakości, jak i innowacyjności.

INNOWATOR W BRANŻY

Innowacyjność i wykorzystanie najnowszych technologii - to od samego początku wyróżnia markę Internorm. Świadczy o tym rok 1996, gdy jako pierwsi zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Na pozycję lidera musieliśmy sobie zapracować - przemyślaną wizją rozwoju technologicznego, know-how i wyczuciem stylistycznym. Warto było, o czym świadczy dzisiejsza pozycja w branży.

Internorm - jako jedyna europejska marka - zapewnia 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów dopasowanych do budownictwa pasywnego. Potwierdza to po raz kolejny, że w dziedzinie efektywności energetycznej okien i drzwi, marka Internorm nie ma sobie równych.

Wszystko przemawia za Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF