Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Montaż

CERTYFIKOWANI MONTAŻYŚCI GWARANTUJĄ FACHOWY MONTAŻ.

Profesjonalny montaż okien jest koniecznym warunkiem, by poprawnie, w sposób bezawaryjny, działały. Funkcjonalny dom powinien mieć optymalne parametry szczelności i izolacji cieplnej. Największe straty ciepła pojawiają się w miejscach połączenia z murem. Często widać to po pewnym czasie, gdy zalega tu woda kondensacyjna i rozwija się pleśń. Żeby do tego nie doszło, koniecznie trzeba zwracać uwagę na fachowe połączenie ościeżnicy z murem. Osiągniemy to, prawidłowo wstawiając okna i drzwi.

Warto zlecić montaż doświadczonym fachowcom, którymi dysponuje Internorm - Twój[1st] window partner. Zapewniamy montaż na najwyższym poziomie technicznym, uwzględniając normy i przepisy, jak i podstawy fizyki budowli, które są niezbędne dla prawidłowego montażu.

Profesjonalny montaż okien - Twój[1st] window partner

KILKA WAŻNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE TRZEBA
DOPILNOWAĆ PODCZAS MONTAŻU!

 • TEMPERATURA I WILGOTNOŚĆ POMIESZCZENIA

  Połączenie z budynkiem powinno zostać uszczelnione dookoła. Dokładnie, żeby nigdzie nie przepuszczało powietrza. Dzięki temu do szczeliny nie będzie dostawało się wilgotne, ciepłe powietrze, jakie po oziębieniu skrapla się w postaci wody, powodując pojawienie się pleśni.

 • IZOLACYJNOŚĆ CIEPLNA / IZOLACYJNOŚĆ DŹWIĘKOWA

  Ważnym zadaniem jest wypełnienie materiałem izolacyjnym (pianką poliuretanową lub mineralnym materiałem izolacyjnym) środkowej płaszczyzny połączenia z budynkiem. To niezwykle istotne, gdyż ta płaszczyzna odpowiada zarówno za izolację cieplną, jak i dźwiękową, ale nie za inne izolacje, jak przeciwwiatrowe i przeciwwilgociowe.

 • TEMPERATURA ZEWNĘTRZNA, DESZCZ, WIATR ITD.

  Połączenie z budynkiem powinno być od zewnątrz dookoła trwale odporne na warunki atmosferyczne: wiatroszczelne i odporne na deszcz. Dotyczy to nie tylko okien, bo także obszaru połączenia z parapetem. Jak od wewnętrznej strony będzie przedostawać się wilgoć, musi ona wydostać się na zewnątrz przez odpowiednie uszczelnienie (możliwa dyfuzja wody).

 • MASA WŁASNA

  Klocki podporowe odpowiedzialne są za przenoszenie ciężaru, a za pomocą kołków lub kotew ściennych mocujemy okna antywłamaniowe. Od materiału, z jakiego skonstruowana jest ościeżnica, zależą odstępy między mocowaniami. Dziurawienie gwoździami to bardzo zły pomysł, niespełniający zresztą obowiązujących norm technicznych.


DZIĘKI FIRMIE INTERNORM WYMIANA OKIEN
PRZEBIEGNIE W SPOSÓB NIEMAL NIEZAUWAŻALNY

Szybko, czysto i prosto – tak przebiega renowacja u naszych partnerów Internorm.


MONTAŻ WIELKOGABARYTOWY

W Internorm dysponujemy odpowiednimi środkami transportu i dźwigiem, dzięki czemu zamontujemy okna nawet o bardzo dużych wymiarach. I to w każdym miejscu. Nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i specjalnie przeszkoleni. Jeśli trzeba - udzielą fachowej porady na każdym etapie prac, potrafią zrealizować każdy, nawet najbardziej ambitny, pomysł.

Zobacz, jak wygląda dostawa oraz montaż drzwi podnośno-przesuwnych XL produkcji Internorm!

Proces dostawy i montażu drzwi podnośno-przesuwnych XL

Poznaj jakość montażu Internorm

POROZMAWIAJMY O OKNACH I DRZWIACH
DLA TWOJEGO DOMU

OK
Anulowano

SPRAWDŹ DLACZEGO JESZCZE WARTO


Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF