Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna energooszczędne WROCŁAW

Zdjęcie Okna energooszczędne WROCŁAW

Ponieważ energia gromadzona w pomieszczeniu w dużym stopniu ucieka, jak w popularnym powiedzeniu, „drzwiami i oknami”, warto się na taką ewentualność zawczasu ubezpieczyć. Dlatego taką popularnością cieszą się okna energooszczędne. Jednym z przykładów są modele Internorm KF 405 i KF 410.

Co decyduje o termoizolacji

Jeżeli zajrzymy do wnętrza okna PCV, zobaczymy kilka komór, jednak to nie ich liczba decyduje o ostatecznym poziomie termoizolacji. Wpływ nie do przecenienia mają bowiem takie elementy jak: konstrukcja, mocowanie oszklenia, jakość materiału wypełnienia oraz ogólny zamysł technologiczny, pozwalający na wyróżnianie różnych modeli. Podczas gdy w modelu KF 400 wypełnieniem komór jest STYROFOAM LB-A, w KF 410 swoją rolę pełnią wkładki XPS XENERGY. Jeżeli dodamy do tego 17-milimetrową głębokość szklenia i 9-centymetrowe kształtowniki oraz standardową dla Interorm technologię FIX-O-ROUND... Właśnie, to dobry moment, by wspomnieć o tej wyjątkowej technologii!

FIX-O-ROUND

W większości standardowych okien szyby mocuje się za pomocą punktowego, miejscowego klejenia. Technolodzy Internorm skorzystali z doświadczeń branży motoryzacyjnej, w której wykorzystuje się seryjne klejenie na całej powierzchni. Ma to niebagatelne przełożenie na całościowy efekt, ponieważ prowadzi do izolacji ciepła i hałasu oraz zwiększa wytrzymałość, a co za tym idzie – bezpieczeństwo okien.

Austriacka jakość we Wrocławiu

Eksperci są zgodni co do standardowej jakości okien Internorm, potwierdzając je certyfikatami niezależnych instytutów. Okna na lata, okna oszczędne. Jak oszczędne w przełożeniu na liczby? Nawet do 60 procent, choć zależy to oczywiście od rodzaju pomieszczenia i jego ogrzewania. Producent podaje bardzo wyrazisty przykład: w domach pasywnych, w których wykorzystuje się termoizolacyjne okna Internorm, do ogrzania pomieszczenia o powierzchni 30 metrów kwadratowych wystarczy... 10 świeczek typu tealight. Uwierzysz? Zapraszamy do salonu Internorm we Wrocławiu, gdzie możesz z bliska przyjrzeć się konkretnym rozwiązaniom oraz porozmawiać z naszym ekspertem na temat oszczędności za pomocą okien. Nie zwlekaj – myśl perspektywicznie!

 

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF