Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie we Wrocławiu

Zdjęcie Okna Made in Austria – sprawdź zachodnią jakość okien w salonie we Wrocławiu

Austriacy to pracowity, kreatywny naród, który z typową dla siebie perfekcją stara się odpowiadać na wyzwania współczesności. Fenomen producenta okien – Internorm – pokazuje, jak niewielki warsztat może zamienić się w kontynentalnego lidera sprzedaży i jakości. Sprawdź zachodnią jakość okien w salonie we Wrocławiu.

Produkcja z rozmachem

Internorm posiada swoje ogromne zakłady produkcyjne w trzech miejscach – w Lannach, Sarleinsbach oraz Traun, w których przygotowuje niemal milion okien oraz drzwi rocznie! Jednocześnie nieustanie trwają procesy projektowania i udoskonalania najlepszych rozwiązań w Europie. Technolodzy pracują zarówno nad ulepszaniem samych systemów okiennych, jak i procesów produkcji. Na przykład za pomocą nowych sposobów obróbki drewna lub montażu dodatkowych taśm produkcja nieustannie wzrasta.

Rodzinny biznes

Okna towarzyszą rodzinie Klingerów już ponad 80 lat. Obecnie trzecie pokolenie zarządza koncernem, który zaczynał jako niewielki warsztat. Dziś ponad 1800 pracowników pracuje nad wspólnym sukcesem marki rozpoznawanej na całym kontynencie. Linie produkcyjne opuściło już ponad 20 milionów okien!

Dlaczego Internorm stał się liderem

Nieustanne innowacje i troska o najwyższą jakość na każdym możliwym polu – to klucz do sukcesu. Najważniejszą cechą austriackich rozwiązań jest wysoki współczynnik termoizolacji, dzięki czemu systemy pozwalają na oszczędną i wydajną gospodarkę ciepłem. Okna Internorm są bezpieczne, niezwykle trwałe, a także skutecznie chronią przed niechcianymi dźwiękami z zewnątrz. Ceni się je za elegancki, minimalistyczny design, podkreślany aluminiowymi nakładkami w dowolnym kolorze. Ponieważ istnieje możliwość zamówienia indywidualnych projektów, zawsze można je dostosować do nietypowej architektoniki. Co ciekawe, okna naprawdę idą z duchem czasu – można je wyposażyć na przykład w mechanizmy I-tec Zaciemnienie lub I-tec Wentylacja, czy system SmartWindow. Oznacza to, że dostęp światła i wietrzenie pomieszczeń mogą być zupełnie zautomatyzowane; sterowane i programowane za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej zarówno w środowisku iOS, jak i Android.

Salon we Wrocławiu

Powyższe przykłady to tylko część powodów, dla których Internorm cieszy się zasłużoną opinią europejskiego lidera w branży okien. Okna rodem z Austrii z powodzeniem mogą sprawdzić się na polskim gruncie, chroniąc nas przed niepotrzebną utratą ciepła, stylowo wykańczając remont lub budowę domu. Zapraszamy do partnerskiego salonu Internorm we Wrocławiu, w którym nasi eksperci doradzą, w jaki sposób dobrać okna do konkretnego pomieszczenia. Zawsze podkreślamy, jak istotną sprawą jest prawidłowy, precyzyjny montaż okien, dlatego oferujemy współpracę z ekipą wykwalifikowanych pracowników, którzy implementują rozwiązania Internorm według dokładnych instrukcji producenta.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF