Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie we Wrocławiu

Zdjęcie Okna PCV – sprawdź najnowocześniejsze rozwiązane w Showroomie we Wrocławiu

Kilkanaście lat temu, wraz ze społecznymi zmianami w Polsce, nas wszystkich ogarnęła potrzeba zmian – na przykład wyrzucenia starych, źle wyprodukowanych, nieszczelnych drewnianych okien i zakupienia białych, prostych, nowoczesnych jak na swoje czasy – PCV. Zdecydowana większość nie interesowała się (i nadal tego nie robi) szczegółami technicznymi, którymi odróżniają się pomiędzy sobą pozornie identyczne produkty.

Produkty Internorm oferowane we wrocławskim Salonie rzeczywiście wyróżniają się na tle konkurencji. Wyglądem, wykonaniem, zastosowanymi technologiami i innymi kwestiami, które warto poruszyć w tym artykule. Nie chodzi o prezentację konkretnych okien, systemów – je można zobaczyć na żywo we Wrocławiu; warto rozpocząć od wskazania obszarów, w których okna PCV mogą znacząco się różnić.

Termoizolacja

Utrzymywanie ciepła w domu to jedno z najważniejszych zadań okien. Ich montaż zawsze oznacza ingerencję w ściany budynku, więc narusza naturalną izolację pomieszczeń. Od jakości wykonania konkretnego modelu okien zależy więc, na ile szczelne okażą się w długoletniej eksploatacji. Nie jest to jedynie kwestia wrażenia, co oczywiście niezmiernie nas interesuje, ponieważ każdy pragnie mieć przytulne, ciepłe mieszkanie, schronienie przed mrozem, wiatrem, nieprzyjemną aurą. Wszystko sprowadza się, jak to często bywa, do pieniędzy. Nieszczelne okna to przykrość dla każdego portfela.

Uciekające ciepło oznacza marnotrawienie ogrzewania. Gaz, prąd, kominek – wszystko na nic, jeżeli energia miast równomierne rozchodzić się po domu, ucieka przez warstwę okien. Nowoczesne okna PCV skrywają swoją tajemnicę w swoim wnętrzu. Ilu komorowe jest okno wewnątrz? Jak zaprojektowano profile i ościeżnice? Z czego je wykonano? Okna Internorm na tym polu okazują się bezkonkurencyjne, zdobywając nagrody za najlepsze wskaźniki termoizolacyjności.

Bezpieczeństwo

Okno na świat... to również furtka dla złodzieja. Właśnie tą drogą dochodzi do wielu przykrych w konsekwencjach włamań. Oczywiście, żaden system nie będzie w 100 procentach skuteczny, ale technolodzy Internorm pracują nad jak największym zminimalizowaniem ryzyka. Efekt tych prac to nowoczesne okna PCV, których szyby są trudne do wybicia, a sposób zamykania znacząco zmniejsza ryzyko wyłamania, podważenia czy wyważenia.

Domy pasywne

W trosce o oszczędność i z perspektywiczną myślą – w takich okolicznościach coraz więcej osób decyduje się na zbudowanie pasywnych domów. Podstawą ich fenomenu jest dobór odpowiednich okien i zainstalowanie optymalnej wentylacji. Nowoczesne okna PCV muszą więc posiadać wspomniane wskaźniki termoizolacyjności na odpowiednio wysokim poziomie, jeżeli mają być zainstalowane w domach pasywnych.

Styl

Myślisz, że wszystkie okna wyglądają tak samo? Sprawdź ofertę Internorm, a przekonasz się, że nie trzeba odchodzić daleko od klasyki, by zaprojektować coś wyjątkowego, minimalistycznego, a jednocześnie luksusowego. Wąskie profile okienne, maksymalna przestrzeń dla przeszklenia, ukryte mechanizmy, możliwość decydowania o kolorze aluminiowych nakładek, indywidualne projektowanie nawet kilkumetrowych, panoramicznych okien... Warto upiększać swoje otoczenie, gdyż zarówno w pracy, jak i w domu, przekłada się to na lepsze samopoczucie.

Mobilność

Nowoczesne okna PCV są również wyposażane we współczesne udogodnienia ze świata elektroniki. Internorm proponuje swoim klientom bezpłatną aplikację mobilną dla środowisk Android oraz iOS (system SmartWindow), za pomocą której można sterować składnikami inteligentnego domu: automatyczną, nowoczesną wentylacją (I-tec Wentylacja) oraz wewnętrznym zaciemnieniem szyb (I-tec Zaciemnienie). Czy można bardziej wygodnie dbać o elementarne potrzeby domowników, takie jak dostęp do świeżego powietrza, bezpieczeństwo i ogólny komfort?

Nowa jakość obsługi

Odwiedzając wrocławski salon, przekonasz się, że nowoczesność okien to również nowa jakość ich prezentacji, sprzedaży i... na tym nie kończy się pomoc Internormu! Nasi eksperci w showroomie wyczerpująco i indywidualnie przedstawiają wszelkie niezbędne szczegóły, a jeżeli zdecydujesz się na zakup, ekipa wykwalifikowanych specjalistów zadba, by montaż przebiegł stuprocentowo zgodnie z zaleceniami producenta.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF