Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie we Wrocławiu

Zdjęcie Okna przesuwne – sprawdź jak działa przesuwanie okien w salonie we Wrocławiu

Podnośno-przesuwne rozwiązania firmy Internorm to połączenie drzwi i okien, które zapewniają dopływ maksymalnej ilości naturalnego światła, i jednocześnie prezentują się niezwykle stylowo. Okna Internorm uatrakcyjniają i ulepszają tak biuro, jak i przestrzeń domową. Odwiedzając nasz salon we Wrocławiu, przyjrzyj się z bliska, jak skonstruowane są flagowe rozwiązania austriackiego producenta: HS 330 oraz KS 430.

Zalety drzwi podnośno-przesuwnych

Specjalny system okien w rozmiarze XL to szansa na optyczne powiększenie  pomieszczenia i zagwarantowanie większej przestrzeni doświetlanej naturalnie. Drzwi podnośno-przesuwne wyposażane są w niski próg, co nie stwarza żadnych barier dla osób niepełnosprawnych. Wbrew pozorom takie rozwiązania nie są ciężkie, a przesuwanie drzwi nie wymaga siły. Co więcej, produkty Internorm to gwarancja odpowiedniego dopasowania wszystkich rolet, żaluzji i moskitier, a także jakość potwierdzana certyfikatami i pozytywnymi opiniami klientów z całego świata.

Internorm HS 330

Drewniano-aluminiowe drzwi HS 330 mają doskonały współczynnik izolacyjności cieplnej sięgający 0,68 W/m2K, co spełnia standardy wymagane w projektowaniu domów pasywnych. Podobną funkcję pełni potrójne oszklenie. Stosowanie optymalnych izolacyjnie systemów daje ogromne korzyści płynące z comiesięcznych oszczędności na ogrzewaniu. Podczas gdy w standardowych oknach energia zwyczajnie ucieka, w przypadku Internorm – równomiernie rozgrzewa domowników. Rozmiary drzwi sięgają formatu 580 x 280 centymetrów, dzięki czemu rozwiązanie może być stosowane na naprawdę dużych przestrzeniach. Zastosowanie szyb ESG ma dodatkową zaletę - jeżeli miałyby pęknąć (o co trudno w przypadku tej jakości oszklenia), odłamki nie powinny zagrozić osobom znajdującym się w pobliżu. HS 330 odpowiada na wyzwania współczesnej architektury, opierając design o kanciaste kształty z obu stron oraz możliwość implementacji szklanych narożników. Choć skrzydła mogą ważyć nawet 400 kilogramów, dzięki odpowiedniej technologii ich przesuwanie pozostaje banalnie prostą czynnością. To tylko największe zalety, którymi charakteryzuje się ten model. O więcej szczegółów zapytaj w naszym wrocławskim salonie.

Internorm KS 430

Drzwi podnośno-przesuwne KS 430 powielają w zasadzie powyższe rozwiązania, przy czym należy dodać, że mają inny wskaźnik izolacyjności, sytuujący się na poziomie 0,64W/m2, a ich maksymalny rozmiar to 590 x 280 centymetrów. Podając ich specyfikację, nie można pominąć takich funkcji jak na przykład Soft/Lift, standardowe rozwiązanie ułatwiające podnoszenie i opuszczanie skrzydła. Słusznie ceniony jest również próg wykonany z włókna szklanego, wspierający inne patenty izolacyjne. Prowadnica z odbojnikiem wmontowana jest w ościeżnicę, podobnie jak oszklenie, przez co zyskujemy dodatkowe doświetlenie. Od strony projektanckiej, możemy zadecydować o ostatecznym wyglądzie KS 430 dzięki sporej gamie kolorów nakładek aluminiowych oraz nowoczesnym, kompatybilnym klamkom.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF