Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium WROCŁAW

Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium WROCŁAW

Pomimo 80 lat obecności na rynku firma Internorm wciąż odczuwa głód sukcesu i udanych projektów. Dowodem tej ambicji jest ceniony, sytuowany w gronie najlepszych na świecie model okna PCV KF410, który może stać się znaczącym elementem Twojego przytulnego domu. Zanim zaprosimy Cię do showroomu we Wrocławiu, pozwól na krótkie wprowadzenie.

Największe zalety

Model KF410 oferowany jest w dwóch standardach. Pierwsze rozwiązanie zakłada wykorzystanie potrójnego oszklenia i krawędzi o znakomitym poziomie termoizolacji. Druga opcja to oszklenie w cenionej technologii SOLAR+. Przedstawiając model należy wspomnieć o bezkonkurencyjnej izolacyjności cieplnej na poziomie nawet 0,62W/m2K. Równie istotnym może być możliwość odgrodzenia się od niechcianych hałasów z zewnątrz, co jest możliwe dzięki izolacji do 45 dB. Potrójne uszczelnienie i zupełnie skryte wewnątrz okucia – to nie koniec zalet rozwiązania Internorm. Należą do nich również: technologia FIX-O-ROUND, norma zapobiegania włamaniom na poziomach RC1/RC2, a także możliwość implementacji nakładki aluminiowej, sprzyjającej trwałości koloru i sztywności profili.

10-letnia gwarancja

Internorm gwarantuje solidność swoich rozwiązań, a w przypadku modelu KF410 – na całe 10 lat! Gwarancja obejmuje między innymi: niezmienność koloru i nienaruszalność powierzchni narażonych na kontakt z czynnikami zewnętrznymi, odporność na rdzę pomiędzy szybami, trwałą jakość i skuteczność elementów drewnianych, piankowych i aluminiowych, a także klejeń.

Wyjątkowa stylistyka

Okna Internorm, zarówno od wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony, wyróżniają się przemyślanym, modnym designem. Kanciaste, dynamiczne, proste – po prostu stylowe i, co ma szczególne znaczenie dla aranżacyjnych detali, z niewidocznymi elementami mechanicznymi. Aby wybrać model przystosowany do wystroju wnętrza i charakteru mieszkania, możesz sięgnąć po całą paletę kolorów, zarówno nakładki aluminiowej, jak i klasycznego PCV. Wspomniane klejenie FIX-O-ROUND, mające swoje korzenie w świecie motoryzacji, polega na klejeniu szyby i ramy po całym obwodzie. Wpływa to nie tylko na wygląd, ale również na funkcjonalność: od izolacji, przez wzmocnienie, po bezpieczeństwo. Jasnoszare lub czarne uszczelki to być może jedynie detal, jednak dla wysublimowanych potrzeb klientów, Internorm zwraca uwagę na wszystkie elementy.

Podsumowując, okno PCV KF410 to świetne i uniwersalne rozwiązanie, zarówno pod kątem gospodarowania ciepłem, jak i stylizacji wnętrz. Przyjdź do wrocławskiego salonu Internorm i sprawdź sam, jak inspirujące mogą być okienne rozwiązania 100% Made in Austria.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF