Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno przesuwne HS330 – maksymalne wymiary okien

Zdjęcie Okno przesuwne HS330 – maksymalne wymiary okien

Szklane domy? Pojęcie znane czytelnikom „Przedwiośnia” to nadal utopijny obraz, co nie zmienia faktu, że dzięki nowoczesnej myśli technologicznej wielkogabarytowe przeszklenie dowolnego pomieszczenia jest łatwe jak nigdy dotąd. Wystarczą okna w rozmiarze XXL, by nadawać pomieszczeniom nowego charakteru. Okna takie jak Internorm HS 330.

Idea

Okno przesuwne HS 330 to wynik procesu technologicznego, który miał na celu stworzenie rozwiązania jednocześnie ładnego, praktycznego, bezpiecznego i – jak zawsze w przypadku Internorm – bezkonkurencyjnego pod względem termoizolacji.

Materiały

Zamierzony efekt osiągnięto dzięki sięgnięciu po drewno i aluminium. Drewno jest naturalne i wytrzymałe, a poza tym zatrzymuje ciepło. Stylowo dopełnia każde pomieszczenie. Aluminium to lekkość i trwałość, idealny surowiec do tworzenia dużych rozmiarów okien.

Bezpieczeństwo

Przeszklenie niemal całej ściany niekoniecznie musi kojarzyć się z bezpieczeństwem, choć praktycznie rozmiar nie ma w tym przypadku znaczenia. Konstrukcja i ukrycie mechanizmów ryglujących, a także potrójna warstwa oszklenia – to wszystko pozwala czuć się bezpiecznie. Odpowiednie, w pełni zautomatyzowane zacienienie pozwala ponadto ukryć się przed niechcianym wzrokiem wtedy, kiedy chcemy. Z kolei wysoka izolacja akustyczna blokuje niechciane dźwięki z zewnątrz.

Oszczędność

Potwierdzonym przez niezależne instytucje stopniem izolacyjności na poziomie 0,67W/m2K okno HS 330 sytuuje się w czołówce światowych rozwiązań okiennych. Oznacza to, że zarówno w domach pasywnych, jak i zwykłych mieszkaniach, można uzyskać bardzo dużą oszczędność... wymieniając okno.

Styl

Kanciasty design to wyznacznik austriackich okien od lat. Unikanie szerokich profili, dobór klamek i nakładek aluminiowych – to wszystko pozwala z jednej strony na uniknięcie zbędnej dominacji okna, a z drugiej na pewną personalizację pod kątem aranżacji pomieszczenia. Niski próg jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim bezpieczny, nie tworzący dodatkowych barier.

Porozmawiajmy o wymiarach

I na koniec rzecz szczególnie interesująca: maksymalne wymiary okna Internorm HS 330 to 580 na 280 cm, czyli niemal sześć na trzy metry! W celu wykonania indywidualnego egzemplarza i przedyskutowania szczegółowych właściwości okna zapraszamy do salonu we Wrocławiu. Tam eksperci wskażą możliwości dopasowane konkretnie do Twojego pomieszczenia i Twoich oczekiwań. Nie zwlekaj i... pomyśl o swoim własnym oknie na świat. W rozmiarze XXL.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF