Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Salon okien Wrocław

Zdjęcie Salon okien Wrocław

Mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach? Masz w planach budowę lub remont domu? Nie możesz znaleźć sposobu na oszczędność energii w swoim mieszkaniu? Odwiedź salon Oknar przy ulicy Grabiszyńskiej 212/U8 we Wrocławiu i przekonaj się, jak wiele rozwiązań może być zgromadzonych w jednym punkcie.

Czego możesz się spodziewać

Showroom we Wrocławiu to miejsce, w którym na własne oczy przekonasz się o jakości i możliwościach austriackiej myśli technicznej. Zobaczysz nie tylko katalog, ale i gotowe rozwiązania z wykorzystaniem przesuwnych drzwi oraz okien PCV, zespolonych i drewniano-aluminiowych. Sprawdzisz, w jaki sposób można zaaranżować niemal każde wnętrze. Nie powinno być tak, że budując czy remontując własną przestrzeń życiową rezygnujesz z marzeń i koncepcji, uginając się przed pierwszym lepszym problemem architektonicznym.

We wrocławskim salonie mamy tego pełną świadomość. Za sprawą możliwości personalizacji projektów systemy Internorm mogą sprawdzić się zarówno w domach pasywnych, jak i eleganckich biurach, przytulnych kawalerkach czy innych pomieszczeniach. Mimo różnic designerskich każdy produkt oferowany przy ulicy Grabiszyńskiej 212 wyróżnia się najwyższą jakością i wysoką oceną niezależnych ekspertów.

Kto na Ciebie czeka

Wizyta we wrocławskim showroomie Oknar nie sprowadza się jednak do samego oglądania rozwiązań okiennych. Na miejscu możesz porozmawiać z przedstawicielami, których zadaniem nie jest konieczność sprzedaży dowolnego systemu, ale doradztwo i próba znalezienia najbardziej optymalnego rozwiązania. Swoją drogą, to właśnie indywidualna oferta dużo mówi o podejściu do remontowania domów. Każde pomieszczenie, w zależności od położenia, ścian i przeznaczenia powinno być potraktowane w inny sposób.

Mając tego świadomość, Internorm dba również o kwestię prawidłowego montażu swoich okien i drzwi. Jak to robi? Otóż oprócz wykwalifikowanych pracowników biura zatrudnia zespół fachowców wyspecjalizowanych właśnie w dziedzinie montażu okien. W innych artykułach na stronie wrocławskiego salonu możesz przeczytać, jak istotną i problematyczną może być to kwestią.

Czym wyróżnia się firma Internorm

Internorm to europejski lider w branży produkującej okna, którą zrewolucjonizował, wprowadzając niegdyś na rynek prekursorskie okna PCV. Od ponad 80 lat nieustannie stara się spełniać najwyższe standardy oraz wyznaczać trendy w projektowaniu, wykonaniu i unowocześnianiu okien. Wbrew pozorom jest to dziedzina, w której wciąż można opracować wiele udogodnień, ulepszeń i zabezpieczeń. Oszczędność ciepła, ekologiczna produkcja, bezbłędna ochrona przed włamaniem – to tylko część wyznaczników badań prowadzonych przez austriackich specjalistów. Wrocławianie i mieszkańcy Dolnego Śląska – zapraszamy na ulicę Grabiszyńską 212/U8!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF