Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

AT 410 - zlicowana stylistyka

Kategorie: drzwi  
Ocena 0
Zdjęcie AT 410 - zlicowana stylistyka

Drzwi wejściowe powinny być szczelne - to po pierwsze. Po drugie warto, by  ich budowa minimalizowała ryzyko dostania się do wnętrza niepowołanych osób. Po trzecie, ale równie istotne - materiały z których są wykonane powinny nie tracić swoich walorów estetycznych i własności. Znamy taki model - to drzwi aluminiowe wejściowe AT 410 marki Internorm.

AT 410 charakteryzuje się zlicowaną stylistyką, zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz. Jest to prawdziwa innowacja w stolarce drzwiowej przekładająca się na walory estetyczne. Co więcej, zawiasy w modelu są całkowicie ukryte. Montowane są w skrzydłach, których powierzchnia licuje się z ościeżnicą. Zawias jest w tym wypadku całkowicie schowany w luzie wrębowym pomiędzy skrzydłem a ramą. Dzięki temu jest on widoczny tylko i wyłącznie przy otwarciu skrzydła. Posiadają one łożyska ślizgowe bezobsługowe, które nie wymagają obsługi smarowniczej. Tego typu rozwiązanie jest najczęściej stosowane w przypadku domów pasywnych.

 

Wyjątkowa odporność

Model AT 410 jest odporny na działanie wilgoci oraz  promieni słonecznych. Z kolei wielowarstwowa budowa płytowa zapewnia najlepszą izolacyjność cieplną i dźwiękową oraz maksymalną stabilność. Standardowy 5-ryglowy zamek sprawia, że zapewniają odpowiednią ochronę antywłamaniową. Zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia może mieć różne kolory, co zapewnia dopasowanie do wyglądu ościeżnic. Różne style skrzydeł drzwi umożliwiają indywidualne możliwości aranżacji.

 

Ocena 0

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF