Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

AT 410 - zlicowana stylistyka

Kategorie: drzwi  
Zdjęcie AT 410 - zlicowana stylistyka

Drzwi wejściowe powinny być szczelne - to po pierwsze. Po drugie warto, by  ich budowa minimalizowała ryzyko dostania się do wnętrza niepowołanych osób. Po trzecie, ale równie istotne - materiały z których są wykonane powinny nie tracić swoich walorów estetycznych i własności. Znamy taki model - to drzwi aluminiowe wejściowe AT 410 marki Internorm.

AT 410 charakteryzuje się zlicowaną stylistyką, zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz. Jest to prawdziwa innowacja w stolarce drzwiowej przekładająca się na walory estetyczne. Co więcej, zawiasy w modelu są całkowicie ukryte. Montowane są w skrzydłach, których powierzchnia licuje się z ościeżnicą. Zawias jest w tym wypadku całkowicie schowany w luzie wrębowym pomiędzy skrzydłem a ramą. Dzięki temu jest on widoczny tylko i wyłącznie przy otwarciu skrzydła. Posiadają one łożyska ślizgowe bezobsługowe, które nie wymagają obsługi smarowniczej. Tego typu rozwiązanie jest najczęściej stosowane w przypadku domów pasywnych.

 

Wyjątkowa odporność

Model AT 410 jest odporny na działanie wilgoci oraz  promieni słonecznych. Z kolei wielowarstwowa budowa płytowa zapewnia najlepszą izolacyjność cieplną i dźwiękową oraz maksymalną stabilność. Standardowy 5-ryglowy zamek sprawia, że zapewniają odpowiednią ochronę antywłamaniową. Zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia może mieć różne kolory, co zapewnia dopasowanie do wyglądu ościeżnic. Różne style skrzydeł drzwi umożliwiają indywidualne możliwości aranżacji.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF