Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi wejściowe Internorm – poznaj w niezwykłą jakość

Kategorie: drzwi  
Zdjęcie Drzwi wejściowe Internorm – poznaj w niezwykłą jakość

Internorm to nie tylko wiodący producent systemów okiennych, ale również twórca znakomitych drzwi, które dzięki swojej jakości mogą służyć dziesiątki lat ozdabiając, ocieplając i zabezpieczając dom. Przyjmij nasze zaproszenie do salonu Oknar we Wrocławiu, a tymczasem poznaj podstawowe zalety drzwi klasy premium.

Dlaczego drzwi aluminiowe

Dlaczego wybór drzwi jest tak istotny? Nie chodzi jedynie o wygląd, gdyż wejście do domu powinno być odpowiednio zabezpieczone, co może zapewnić wyłącznie użycie solidnych materiałów i zastosowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych. Poza tym nie tylko okna i zewnętrzne ocieplenie decydują o termoizolacyjności domu. To właśnie pod niewłaściwie dobranymi i słabo osadzonymi drzwiami często przenika chłód, którego w żaden sposób nie da się powstrzymać w 100 procentach. Decydując się na wymianę drzwi dokonujesz rozsądnej i opłacalnej inwestycji. Być może warto zapłacić za najwyższą jakość? Poznaj dwa modele okien, które sytuują się w klasie premium: AT 400 oraz AT 410.

Internorm AT 400

Te drzwi są przede wszystkim stabilne dzięki dwóm specjalnym przekładkom. Pytasz o izolację? AT 400 to grubość 93 milimetrów, dodatkowe nakładki z aluminium, profil ościeżnicy z trzema komorami, wykorzystujące wkład poliamidowy i piankę. Wynik końcowy? Wskaźnik termoizolacyjności dochodzący do 0,75 W/m2K. Również próg, przez który mogłaby uciekać energia, został dodatkowo zabezpieczony. Jeżeli już o bezpieczeństwie mowa, w standardzie AT 400 znajduje się pięcioryglowy zamek. Dzięki dodatkowym elementom można uzyskać jakość zapewniającą standard RC2. Prosta linia home pure pasuje do wielu aranżacji, z kolei klawiatura czy też czytnik linii papilarnych zapewniają wygodną obsługę.

Internorm AT 410

Drzwi AT 410 to przykład ultranowoczesności w branży producentów drzwi, a jednocześnie zachowania stonowanej stylistyki, która została nagrodzona tytułem „Dobry Design 2014” magazynu „Dobrze Mieszkaj”. Nagroda od projektantów nie jest dziełem przypadku. Poziom izolacyjności? 0,78 W/m2K. Profil? Głęboki na 93 milimetry, trójkomorowy, z poliamidowymi przekładkami oraz piankowym rdzeniem izolacyjnym. Zabezpieczenie przed skutkami działań atmosferycznych? Jest, dzięki specjalnej wkładce. Elastyczne uszczelki, izolacyjny próg, znakomity zamek wykorzystujący aż 5 rygli. Zawiasy ukryte, dostępna szeroka gama kolorów. Pozostaje jedno pytanie: czego chcieć więcej?

Salon we Wrocławiu

O drzwiach tej klasy prawdopodobnie miło się czyta, ale naprawdę – jeszcze przyjemniej jest je zobaczyć. Odwiedzając wrocławski salon partnerski Internorm, zyskujesz możliwość nie tylko zobaczenia na żywo wszystkich systemów, ale również konsultacji z ekspertami w dziedzinie montażu najbardziej energooszczędnych drzwi i okien, jakie można sobie obecnie wyobrazić.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF