Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Ciepły dom na wiele lat WROCŁAW

Kategorie: dom inteligentny  
Zdjęcie Ciepły dom na wiele lat WROCŁAW

Dom budujemy jako ostoję na lata. Najczęściej takie jest jego przeznaczenie: dawać schronienie, być przytulnym miejscem dla całej rodziny, przynosić szczęście kolejnym pokoleniom. Aby zapewnić wysoki komfort mieszkania, należy zawczasu myśleć perspektywicznie, wybierając rozwiązania o długotrwałym efekcie.

Co daje ciepło

W sezonie jesienno-zimowym polskie domy trzeba dogrzewać. W różnych domach sprawdzają się inne rozwiązani: część Polaków tradycyjnie pali w piecach drewnem, inni są podłączeni do sieci gazowej, a jeszcze ktoś będzie wskazywał na zalety węgla, ekogroszku, a może i prądu. Częstokroć nie jest to nawet kwestia świadomego wyboru, a wymóg konkretnej, złożonej sytuacji domowej: korzystanie z pieca wymaga większego zaangażowania, gaz jest wygodniejszy, ale czasem daleko do instalacji itd. Jedno jest pewne: każdy chciałby płacić za ogrzewanie mniej, gdyż faktycznie, najczęściej są to najbardziej dotkliwe dla portfela rachunki. Jak zatem płacić mniej? Cóż, najlepiej unikać niepotrzebnej utraty energii.

Jak tracimy energię

Ciepło, które gromadzimy w pomieszczeniach dzięki dogrzewaniu, ale i zbieraniu energii cieplnej w sposób naturalny – lubi uciekać. Używając nieco abstrakcyjnego obrazu – szuka każdej okazji, by sobie pójść. „Czyni to” przez cienkie ściany i nieszczelne okna. O ile w przypadku muru sprawa wydaje się prosta – koniecznym jest ocieplenie domu poprzez dołożenie nowych warstw izolacji – o tyle w kwestii wyboru okien powinniśmy kierować się ich jakością, wykonaniem, parametrami oraz fachowym montażem.

Okna Internorm

Okna Internorm są tworzone przede wszystkim z myślą o dawaniu ciepła na wiele lat. Dowód? Podstawowym wskaźnikiem, jakim reklamuje się austriacki producent, jest poziom termoizolacyjności konkretnych modeli okien. To od konstrukcji profili, zastosowanego oszklenia, jakości użytych materiałów i prawidłowego montażu zależy, w jakim stopniu okno będzie utrzymywało ciepło. Ma to szczególne znaczenie w domach pasywnych, budowanych od podstaw z myślą o zagadnieniu ciepła, ale nie zmienia to faktu, że wymiana okien na nowe, sprawdzone, przynosi efekty w każdym mieszkaniu. Warto mieć również na względzie nowoczesny design, rozwiązania służące bezpieczeństwu i słynne na cały kontynent innowacje.

I-tec Wentylacja

Na cóż nam jednak szczelność, jaki sens w ogrzewaniu domu, skoro cały efekt można zniweczyć, uchylając okno na kilka, kilkanaście minut? Z drugiej strony, musimy to robić. Dopływ świeżego powietrza jest niezbędny dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jak zatem połączyć te sprzeczności? W sukurs przychodzą najnowocześniejsze rozwiązania Internorm. Jednym z nich jest I-tec Wentylacja – system polegający na wewnętrznej implementacji kratki wentylacyjnej z wymiennikiem ciepła. Dzięki takiemu mechanizmowi, można wietrzyć pomieszczenie w sposób praktycznie niezauważalny, lecz na pewno odczuwalny. Oszczędność, bezpieczeństwo, stylowa dyskrecja – to tylko część zalet I-tec Wentylacji.

Rozmowa o kwestiach elementarnych

Ciepły dom to temat wart merytorycznej dyskusji i głębokiego namysłu. W celu poznania szczegółów oferty Internorm zapraszamy do wrocławskiego salonu partnerskiego. To tu mieszkańcy Dolnego Śląska i okolic mogą porozmawiać z ekspertem na temat indywidualnych projektów dla konkretnego domu. Bez pośpiechu, presji i dyskontowych dylematów: profesjonalne rozwiązania stworzone, by dawać komfort i bezpieczeństwo dla całych rodzin. Zapraszamy.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF