Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Okno do zadań specjalnych

Kategorie: okna   innowacje   dom inteligentny  
Zdjęcie Okno do zadań specjalnych

Wybór odpowiedniego modelu okien powinien być przemyślany. W końcu to inwestycja na lata. Warto mieć świadomość, że dobra stolarka okienna zapewnia nie tylko odpowiednią estetykę, ale również może przyczynić się do obniżenia kosztów związanych z ogrzewaniem.

 

Model KF 410 marki Internorm jest odpowiedzią na najbardziej wysublimowane oczekiwania klientów. łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, estetykę, trwałość, bezpieczeństwo oraz komfort. To jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań austriackiego producenta. Czym wyróżnia się na tle konkurencji? Aspektów jest co najmniej kilka.

 

Ukryte okucia

 

Okucia okienne wpływają na komfort użytkowania stolarki - odpowiadają za jej szczelność oraz ochronę przed włamaniem. W modelu KF 410 zostały one całkowicie ukryte w luzie wrębowym, czyli w wolnej przestrzeni, która powstaje między ramami skrzydła okiennego i ościeżnicy po zamknięciu okna. Stosowane przez Internorm okucia umożliwiają otwarcie okna do kąta 95º. - Okucia w naszych oknach zapewnia bardzo dużą szczelność okien i tym samym przyczyniają się do wzrostu ich energooszczędności i dźwiękochłonności. - mówi Agata Wypych z Oknar Wrocław oficjalnego partnera Internorm. Tak montowane zawiasy nie zakłócają idealnie gładkiej powierzchni ramy okna PVC, co umożliwia projektowanie stolarki okiennej we wszystkich kolorach i fakturach.

 

Izolacyjność cieplna

 

Z uwagi na największy udział w powierzchni okna, izolacyjnosć cieplna oszklenia ma największy wpływ na wartość współczynnika przenikania ciepła okna Uw . W przypadku modelu KF 410 w wersji standardowej klient dostaje dwie opcje do wyboru: pierwsza opcja z seryjnym potrójnym oszkleniem i krawędzią oszklenia o wysokim współczynniku termoizolacji (Ug = 0,5 W/m2K) Uw = 0,69 W/m2K albo druga opcja izolacyjność cieplna z seryjnym potrójnym oszkleniem SOLAR+ i krawędzią oszklenia o wysokim współczynniku termoizolacji (Ug = 0,6 W/m2K) Uw = 0,79 W/m2K. Są to najlepsze parametry izolacyjne stosowane w nowoczesnych systemach okiennych.

 

Stylistyka dopasowana do projektu

Internorm proponuje cztery linie stylistyczne, dzięki którym możliwe jest dopasowanie stolarki do praktycznie każdego projektu. Linia Studio - ultranowoczesna, kanciasta, skrzydło od zewnątrz w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą. Home Pure - nowoczesny, a jednocześnie uniwersalny design o prostych liniach z zewnątrz i od wewnątrz. Home Soft o łagodnie wyokrąglonych krawędziach, oraz Ambiente idealnie wpasowujący się w tradycyjne i klasyczne budownictwo. Okna KF 410 można z powodzeniem zintegrować z roletami, żaluzjami fasadowymi oraz moskitierami. Pomoże to nam osiągnąć optymalny komfort wewnątrz domu.

 

Parametry

Nowe okno skonstruowane jest z materiału PCV, wypełnionego termoizolacyjnym granulatem (I-tec Insulation), który zapewnia doskonałą izolację bez przerw w narożnikach, oraz zewnętrznej nakładki aluminiowej. Unikatowym rozwiązaniem jest także wklejenie szyby po całym obwodzie w ramę skrzydła (fix-O-round). Taka budowa okna zapewnia najlepsze parametry we wszystkich aspektach nowoczesnego systemu okien – od izolacyjności po bezpieczeństwo i stylistykę. W wersji standardowej jest wyposażone w termoplastyczną ramkę dystansową ISO i specjalnie powlekane potrójne oszklenie izolacyjne z powłoką light lub za dopłatą z powłoką SolarXPlus. Dodatkowo okno można zintegrować z technologią I-tec Wentylacja!! Aby w domu nigdy nie było problemów z nadmierną wilgocią, nieświeżym i zimnym powietrzem oraz utratą ciepła.
KF 410, to klasa sama dla siebie. Niepowtarzalny design, potwierdzony certyfikatem współczynnik przenikania ciepła, ukryte okucia oraz 10 lat gwarancji w standardzie, a to wszystko w bardzo dobrej cenie.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF