Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja WROCŁAW

Kategorie: okna   innowacje  
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja WROCŁAW

Wilgoć to przeciwnik człowieka. Sprzyja rozwojowi chorób, bakterii, alergii. Nie pozwala na zdrowy sen i swobodne funkcjonowanie. Znacząco obniża samopoczucie. Marnotrawi pieniądze wydawane na rzecz ogrzewania. Jakie są przyczyny wilgoci? Może być ich wiele, jednak często decyduje brak odpowiedniej wentylacji.

Wietrzenie pomieszczeń

Aby zapobiec powstawaniu wilgoci, a także wielu związanych z nią nieprzyjemnościom,  warto jak najczęściej wietrzyć pomieszczenie. Zalety dopływu świeżego powietrza są wprost nie do zmierzenia – zdrowszy sen, efektywniejsza praca, więcej życiowej energii itd. itp... Niestety, klasyczne otwieranie okien ma swoje wady. Powietrze może bowiem być zanieczyszczone. Poza tym szybko wdziera się chłód, latem wlatują owady, zaś przez cały rok słychać niepożądane hałasy. Wreszcie – marnotrawimy gromadzoną energię, drogie przecież ogrzewanie. Kilka godzin nagrzewania pomieszczenia może zostać zmarnowane przez uchylenie okna przed snem…

I-tec Wentylacja

Z myślą o dobrych i złych stronach wietrzenia specjaliści Internorm opracowali innowacyjny system I-tec Wentylacja. To rozwiązanie implementowane wewnątrz okna, praktycznie niezauważalne, a przynoszące wyłącznie pozytywne efekty. Warto w nie zainwestować!

Dla oszczędności

Wywietrznik wentylacji jest skonstruowany z wykorzystaniem wymiennika ciepła. Oznacza to, że choć powietrze przedostaje się z zewnątrz, straty energii sytuują się na poziomie około kilkunastu procent – nawet do 86% ciepła pozostaje w pomieszczeniu! Można przeliczyć, jak duża to oszczędność, skoro rezygnujemy z otwierania okien na oścież przy każdym wietrzeniu.

Dla zdrowia

Pozytywnego wpływu świeżego powietrza nie trzeba tłumaczyć. System I-tec Wentylacja pozwala na bezpieczny dostęp świeżego powietrza, a jeżeli masz problem z alergią, wystarczy doposażyć urządzenie w konkretny filtr, który zabezpieczy przed przedostawaniem się kurzy czy pyłków. Zapomnij również o tworzeniu się pleśni.

Dla stylu

Wywietrzniki systemu I-tec są praktycznie niezauważalne; widocznym elementem jest zaledwie stylowa kratka. Urządzenia nie widać, więc nie zakłóca kompozycji dowolnego pomieszczenia, a montaż następuje wraz z oknem, dlatego organizowanie dwóch osobnych remontów jest zbędne.

Dla wygody

Wentylacją I-tec steruje się zdalnie za pomocą aplikacji mobilnej SmartWindow. Bezpłatny program można pobrać z Google Play lub App Store. Wystarczy ją spersonalizować pod własne potrzeby i preferencję, by potem mieć okno w zasięgu... tabletu lub smartfona.

Odwiedź salon we Wrocławiu

Salon Internorm we Wrocławiu to miejsce, w którym możesz zobaczyć i sprawdzić funkcjonalność systemu I-tec Wentylacja. Nie kupuj kota w worku, zadaj wszelkie możliwe pytania ekspertom. Podejmij właściwą decyzję. Pozbądź się wilgoci i zacznij oszczędzać!

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF