Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

10-letnia gwarancja na okna – poznaj co zyskujesz inwestując w okna Internorm we Wrocławiu

Kategorie: okna  
Zdjęcie 10-letnia gwarancja na okna – poznaj co zyskujesz inwestując w okna Internorm we Wrocławiu

Okna Internorm, produkowane od ponad 80 lat, podbiły europejski rynek, zjednując sobie serca zarówno klientów, jak i niezależnych ekspertów. Obie grupy wystawiają marce najwyższe oceny. Odwiedzając salon we Wrocławiu, możesz przekonać się, dlaczego austriackie okna to opłacalna i mądra inwestycja. Zachętą powinna być 10-letnia gwarancja, którą producent obejmuje większość swoich flagowych rozwiązań.

Co gwarantuje Internorm:

 1. W ciągu 10 lat powierzchnia okna nie popęka pod wpływem działania sił przyrody. Dotyczy to białych profili PCV, wewnętrznych oklein oraz aluminium eloskalowanego (i malowanego farbą proszkową).
 2. Przez co najmniej 10 lat nie dojdzie do nienaturalnych odbarwień okien.
 3. Minimum dekada – przez ten okres nie ma szans, byś ujrzał rdzawy nalot między zespolonymi szybami.
 4. Łączenia pianki termoizolacyjnej, drewna i aluminium przez co najmniej 10 lat nie mają mogą stracić na swojej funkcjonalności. Warunkiem działania gwarancji jest w tym przypadku stosowanie się do wskazówek Internorm.
 1. Podobny charakter ma gwarancja dotycząca klejeń i uszczelnień szyb. Jeżeli będziesz wykorzystywać porady producenta, nie powinny się niszczyć zachowają swoje właściwości.

Inne okresy gwarancyjne

Internorm gwarantuje ponadto skuteczność i trwałość innych elementów okien. Przez 5 lat ochroną objęte są klamki drzwi zewnętrznych (nie powinny pokryć się rdzą, chyba że zostaną fizycznie uszkodzone). W tym samym czasie nie ma prawa dojść do zmiany barwy i popękania płycin drzwiowych. Na okres 3 lat Internorm stosuje gwarancję obejmującą: odporność na zniszczenia i odbarwienia plastikowych i aluminiowych profili do rolet oraz niesłabnącą funkcjonalność okuć. Ponadto nasi fachowcy są w stanie naprawić okna w taki sposób, by w pełni spełniały swoją rolę nawet przez 30 lat!

Salon we Wrocławiu

Powyższe propozycje gwarancyjne nie są oryginalnym tekstem umowy, a jedynie pewnym zaproszeniem do poznania szczegółów oferty. Odwiedzając nasz wrocławski salon, możesz porozmawiać z ekspertem, który odpowie na każde pytanie. Myśląc o poważnych inwestycjach względem własnego domu, nie zapominaj o żadnym szczególe. Jedynie transparentne marki nie boją się szczegółowego opisu swoich produktów. Zapraszamy na prezentację naszych wysokojakościowych rozwiązań okiennych.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF