Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Dlaczego warto zainwestować w okna na zamówienie?

Kategorie: okna   innowacje   montaż  
Zdjęcie Dlaczego warto zainwestować w okna na zamówienie?

 

Zakup stolarki okiennej jest bardzo poważną decyzją. Na rynku są dostępne gotowe rozwiązania, które mogą wydawać się oszczędnością czasu i pieniędzy. Warto się jednak zastanowić, czy okna robione na zamówienie nie będą lepszą inwestycją.

Gotowa stolarka okienna posiada niezaprzeczalne zalety - nie trzeba na nią czekać, jest praktycznie dostępna “od ręki”. Z reguły też jest tańsza niż produkty dedykowane. Nie bez znaczenia jest również fakt, że istnieje możliwość zobaczenia, nawet dotknięcia okna przed zakupem. Warto mieć jednak świadomość, że stolarka okienna robiona na zamówienie u renomowanych producentów musi spełniać wyśrubowane specyfikacje - przy jednoczesnym dostosowaniu się do oczekiwań i potrzeba klienta. Wybór między jednym a drugim rozwiązaniem jest tak naprawdę wyborem między atrakcyjną ceną a wysoką jakością.

Okna na zamówienie - komfort użytkowania

Zakup stolarki okiennej jest inwestycją na lata. Tylko produkt dobrej jakości będzie gwarantował długie i komfortowe użytkowanie. - Dla naszych klientów atutem jest to, że oprócz indywidualnego dopasowania stolarki do konkretnych potrzeb, dostają gwarancję na bezusterkowe działanie produktu przez wiele lat.  - mówi Agata Wypych z Oknar Wrocław.

Okna na wymiar - idealne dopasowanie

Okna na zamówienie to jednocześnie okna dopasowane do otworów okiennych - dzięki temu idealnie spełniają swoją rolę. Poprawne wymierzenie a następnie dopasowanie odpowiedniej stolarki jest gwarancją otrzymania produktu perfekcyjnie dopasowanego do konkretnych potrzeb. Nie ma tu miejsca na pomyłki. W przypadku gotowych rozwiązań rozmiar może nieznacznie odbiegać od otworów okiennych. Bardzo często jest to kwestia milimetrów. Niemniej, ma to ogromne znaczenie. Te kilka milimetrów po kilku latach użytkowania sprawia, że okno traci swoje właściwości - przestaje być szczelne, zaczynają się problemy z jego otwieraniem i zamykaniem.  

Okna na zamówienie - uwzględnienie wszystkich potrzeb.

Wybierając stolarkę okienną na zamówienie, dostajemy praktycznie nieograniczone spektrum możliwości doboru konkretnych funkcjonalności, które uznamy za najważniejsze. Co więcej, preferencje estetyczne również można swobodnie uwzględnić. Nietypowy kolor lub kształt? Żaden problem! w przypadku gotowych rozwiązań jest to praktycznie niemożliwe.

Okna na zamówienie - przede wszystkim jakość!

Podczas składania zamówienia na stolarkę okienną istnieje możliwość konsultacji poszczególnych rozwiązań z fachowcami.  To ogromny plus, bo potrafią oni zwrócić uwagę na pewne kwestie, które łatwo umykają osobom, które się w tym nie specjalizują. Przeważnie też firmy, które oferują okna dedykowane konkretnym potrzebom, posiadają swój zespół montażystów - a jak wiadomo prawidłowy montaż jest kwestią priorytetową. Nie bez znaczenia jest również fakt, że produkt dostępny “od ręki” nie musi wcale być nowy - nie wiadomo jak długo leżał w magazynie i czy nie był narażony na działanie niekorzystnych warunków.  W przypadku stolarki zamawianej ten problem nie istnieje, ponieważ okna są produkowane na konkretny termin i indywidualne zlece

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF