Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Drzwi wejsciowe

Kategorie: drzwi   dom inteligentny   montaż   zabezpieczenia  
Zdjęcie Drzwi wejsciowe

Posiadamy aż 7 rodzajów drzwi zewnętrznych, a każdy z nich wyróżnia się czymś szczególnym. Dla przykładu: model AT 400 z pewnością zaspokoi potrzebę oryginalnego designu, ponieważ został zaprojektowany z wykorzystaniem unikatowych rozwiązań. Z kolei HT 410 posiada najwyższy możliwy współczynnik przenikalności cieplnej (0,58 W/m²k). Zapewnia więc doskonały komfort cieplny w domu. W kwestii takiej, jak drzwi zewnętrzne, Wrocław i jego mieszkańcy mają dostęp do spełniających standardy współczesnego świata rozwiązań niezależnie od wybranego modelu.

Wszystkie produkty łączy bowiem staranne wykonanie oraz zastosowanie nowoczesnych technologii opracowanych przez austriacką markę Internorm. Odpowiadają one za każdy aspekt drzwi: od ich użytkowania, przez pielęgnację, aż po szczelność. W każdym z nich rozwiązania proponowane przez producenta są bezkonkurencyjne. To wygodne w obsłudze, estetyczne i zapewniające całkowite bezpieczeństwo drzwi wejściowe. Wrocław to przecież miasto, w którym przykłada się szczególną uwagę do każdej z wymienionych kwestii, a w związku z tym uznaniem cieszy się w nim marka Internorm.

Możliwe do dostosowania drzwi aluminiowe Wrocław

Każdy model z oferty można modyfikować w celu dostosowania go do indywidualnych potrzeb. Mowa przede wszystkim o stylu, który stanowić będzie wizytówkę domu. Drzwi występują zazwyczaj w trzech rodzajach wykończeni: Home Pure, Home Soft czy Ambiente. Do tego dochodzi jeszcze Studio. W kwestii takiej, jak drzwi zewnętrzne, zapewniamy naprawdę ogromny wybór, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę przynajmniej kilka modeli w każdej kategorii naszej oferty, a także możliwość zmiany wykończenia. Inny kolor, więcej szkła, oryginalne pochwyty? Nie ma żadnego problemu – wystarczy przejrzeć katalog i wybrać interesujące elementy, które pojawią się w drzwiach wykonanych na zamówienie.

Trwałe drzwi zewnętrzne Wrocław

Aluminium jest jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów do produkcji drzwi z powodu jego dobrego wyglądu, a także łatwości w konserwacji. W efekcie może przez dekady zachować swoje pierwotne właściwości, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o tego typu drzwi wejściowe, Wrocław należy do miast, w których aluminium jest wyjątkowo popularnym rozwiązaniem. Zrobione z niego elementy są trudne do zniszczenia, a na dodatek niemal całkowicie odporne na czynniki środowiskowe, takie jak deszcz, śnieg czy silne promieniowanie słoneczne.

Produkty w naszym asortymencie są jednocześnie wyposażone w zamki wieloryglowe, w klasie bezpieczeństwa WK2/RC2. To zasługa technologii ryglowania I-tec. Dzięki niej powstają świetnie zabezpieczone drzwi aluminiowe. Wrocław to miejsce, w którym ma to szczególne znaczenie ze względu na dużą liczbę mieszkańców.

Drzwi zewnętrzne Wrocław w doskonałej cenie

Austriacki producent Internorm jest znany nie tylko z wysokiej jakości produktów, ale też atrakcyjnych cen. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na profesjonalne drzwi aluminiowe – Wrocław jest tego dobrym przykładem. W mieście można zobaczyć wiele dostarczonych przez nas modułów. Zajęliśmy się też ich montażem. Pod tym względem można liczyć na indywidualną wycenę. Pod uwagę bierzemy przede wszystkim liczbę i rodzaj elementów wymagających montażu, natomiast cena drzwi zależy od modelu oraz wybranych akcesoriów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o naszym asortymencie oraz otrzymać doradztwo przy wyborze. Jeśli chodzi o drzwi wejściowe, Wrocław może liczyć na pomoc fachowców w tej dziedzinie.

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF