Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Jakie okna polecacie?

Kategorie: okna   montaż  
Zdjęcie Jakie okna polecacie?

Potencjalni klienci często zwracają się do nas z pytaniem: "Jakie okna polecacie?". 2021 rok stanowi kontynuację obowiązujących w ostatnich latach trendów w stolarce okiennej. Wciąż stawia się na minimalizm w designie, a także dąży do maksymalnej energooszczędności okien. Popularnością cieszą się także liczne innowacje, jakie można spotkać w oknach Internorm. Oto trzy modele, które szczególnie polecamy właścicielom mieszkań i domów jednorodzinnych.

Ciepłe, bezpieczne i innowacyjne okna z PCV

Model KF 520 to prawdziwe okno z przyszłości. Na rynku największą popularnością cieszą się okna wykonane z PCV, a ta propozycja łączy w sobie ich najlepsze cechy. KF 520 zadowoli wszystkich właścicieli domów, którzy dążą do osiągnięcia maksymalnej izolacji termicznej, izolacji akustycznej, bezpieczeństwa, a jednocześnie pragną zadbać o niebanalną estetykę i najwyższą jakość wyknania.

Współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw do 0,61 W/m2K z nawiązką wyprzedza i tak rygorystyczne normy budownictwa energooszczędnego. KF 520 to dobry wybór do budynków pasywnych, a doskonała izolacja termiczna została osiągnięta dzięki specjalnej konstrukcji okna. Zastosowano tu potrójne oszklenie SOLAR+ z wysokim współczynnikiem przepuszczalności energii słonecznej. Na uwagę zwraca także klejenie szyby do ramy okiennej na całym obwodzie zgodnie z technologią I-tec Oszklenie  oraz potrójne uszczelnienie. W połączeniu z doskonałymi właściwościami izolacyjnymi PCV dało to piorunujący efekt.

Mieszkańców gęsto zaludnionej okolicy lub budynków usytuowanych przy ruchliwych drogach zadowoli świetna izolacja dźwiękowa na poziomie do 46 dB. Okna dostępne są w nowoczesnej stylistyce Studio, a dzięki w pełni ukrytym zawisom prezentują się jeszcze bardziej estetycznie w nowoczesnych wnętrzach. Dodatkowo okna wyposażone są w okucia klapkowe I-tec Ryglowanie. Ta ostatnia cecha pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo, bo praktycznie uniemożliwia włamywaczom w dostanie się do wnętrza. 

Doskonała opcja dla miłośników drewna

Miłośnikom naturalnego drewna z pewnością przypadnie do gustu nasza druga propozycja, czyli okna drewniano-aluminiowe HF 410. Izolacja termiczna na poziomie Uw do 0,64 W/m2K również daleko wyprzedza obecnie obowiązujące normy w budownictwie pasywnym. Projektanci tego modelu skorzystali z technologii I-tec Oszklenie, nowoczesnej pianki termoizolacyjnej, potrójnego uszczelnienia i całkowicie ukrytych okuć.

Podobnie jak w poprzednim omawianym modelu, okna HF 410 cechują się najwyższym poziomem izolacji akustycznej. Prawdziwą innowację w produkcji okien drewniano-aluminiowych stanowi technologia I-tec Core. Rdzeń okna jest wykonany z cienkich sklejonych ze sobą warstw drewna, dzięki czemu okna są jeszcze bardziej odporne na wilgoć i odkształcenia, a to wszystko jest możliwe przy bardzo wąskich profilach, więc do wnętrza budynku dostaje się jeszcze więcej światła. Okna dostępne są w czterech wariantach designu, dlatego każdy znajdzie idealny wzór do swojego budynku.

Idealne drzwi podnoszono-przesuwne do salonu

Prawdziwym hitem w ofercie Internorm są drzwi przesuwne KS 430 ComfortDrive. Współczynnik przenikania ciepła Uw do 0,64 W/m2K obala mit, że duże przeszklenia, a zwłaszcza drzwi przesuwne przyczyniają się do wyższych rachunków za ogrzewanie. W tych wykonanych z PCV drzwiach zastosowano wszystkie innowacje Internorm służące ograniczeniu strat ciepła. Izolacja akustyczna na poziomie do 46dB i klasa bezpieczeństwa RC2 każą uznać je za idealny wybór jako drzwi tarasowe lub wygodne wyjście na ogród.

Drzwi są dostępne w stylu Studio idealnie spełniającym kryteria stawiane przed nowoczesnymi wnętrzami. Obecność nakładki aluminiowej daje ogromny wybór kolorów, aby dopasować wygląd drzwi przesuwnych do elewacji i dachu. Z kolei mechanizm ComfortDrive sprawia, że nawet masywne skrzydło można otworzyć bez najmniejszego wysiłku.

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF