Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

KF 310 - nowa propozycja od marki Internorm

Kategorie: okna   innowacje   design  
Zdjęcie KF 310 - nowa propozycja od marki Internorm

Zależy ci na wyborze okna do domu o wysokim standardzie? Najnowsze, trendy, funkcje oraz parametry mają dla ciebie ogromne znaczenie? Dobrze się składa! Najnowszy model okien Internorm KF 310 sprosta nawet najbardziej wysokim oczekiwaniom.

KF 310 to prawdziwe okno przyszłości. Przy jego produkcji zastosowano najnowsze rozwiązania stosowane w technologii stolarki okiennej, dzięki czemu codzienna eksploatacja nie tylko przebiega bez zakłóceń ale równocześnie  eliminuje problemy związane z wysokimi kosztami ogrzewania i utratą ciepła. Warto również wspomnieć o poprawie komfortu funkcjonowania w mieszkaniu oraz niebanalnym, wpisującym się w najnowsze trendy designie. Dużo jak na okno, prawda?      

Estetyka

W modelu KF 310 zawiasy są całkowicie ukryte. Dzięki temu nic nie zaburza optyki okna od wewnątrz. Przekłada się to na efekt wizualny jak również łatwość utrzymania profili okiennych w  czystości. Dodatkowo niewielka szerokość lica sprawia, że okno wygląda na szczególnie wąskie i nowoczesne, a możliwość wykonania w trzech liniach stylistycznych pozwala na idealne podkreślenie charakteru każdego domu - od nowoczesnego po tradycyjny. Co więcej - oprócz dużego wyboru kolorów, klamek, szkła i konstrukcji, linia KF 310 obejmuje teraz także nowość, jaką jest balkon francuski.

Wysokie standardy cieplne

Obowiązujące w naszym kraju przepisy dotyczące wymagań izolacyjności cieplnej zakładają poziom Uw nie gorszy niż 0,9 W/(m2K). Dlatego zaleca się stosowanie pakietów trzyszybowych oraz ciepły montaż wraz z elementami zacieniającymi okno w okresie letnim.  Co ma w związku z tym do zaproponowania KF310? Przede wszystkim 6‑komorowy profil ościeżnicy  zapewnia jeszcze lepszą izolacyjność cieplną - jest to zupełna nowość w systemach okiennych Internorm. Warto również wspomnieć o grubości przeszklenia - 48 mm dla optymalnej izolacji cieplnej. Dodatkowo uszczelnienia środkowe oddzielają obszar ciepły/zimny oraz suchy/mokry. Trzy uszczelki na całym obwodzie profilu zapewniają najlepszą ochronę przed zacinającym deszczem.

Funkcjonalność

KF 310 oprócz swoich wyjątkowych parametrów technicznych posiada jeszcze jedną wielką zaletę: bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu designerskich blach zamykających o zaokrąglonych krawędziach i gładkiej powierzchni PVC oraz łatwej do czyszczenia zewnętrznej osłonie aluminiowej.Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF