Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Najlepsze okna do twojego domu

Kategorie: okna   drzwi   rolety   innowacje   design   dom inteligentny  
Zdjęcie Najlepsze okna do twojego domu

Montaż odpowiedniej stolarki okiennej to inwestycja na lata. Od tego, na jakie okna się zdecydujemy zależy komfort domowników, wygląd samego budynku jak i bardzo często wysokość rachunków. Dlatego naprawdę warto się nad tym zastanowić. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze okien?

Parametry techniczne  okna jako ważny wskaźnik

Nawet 25% ciepła w mieszkaniu czy domu może uciekać przez drzwi i okna. Wpływa to nie tylko na wysokość rachunków za ogrzewanie, ale również na pojawienie się wilgoci. Przed wyborem okien do domu, warto dokładnie przyjrzeć się ich parametrom technicznym, szczególnie współczynnikowi przenikalności ciepła Uw. 

Współczynnik izolacyjności ciepła jest informacją na temat tego, jaki stopień termoizolacji zapewnia okno. Im niższa jest jego wartość, tym lepiej.  Stolarka okienna o niskim Uw pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w domu, pozytywnie wpływa na bilans energetyczny budynku oraz zmniejsza zużycie energii, czyli również wydatki na klimatyzację i ogrzewanie. 

Okna od Internorm cechują bardzo niskie parametry Uw. Charakteryzuje je niezwykła szczelność przy jednoczesnej możliwości wymiany powietrza dzięki technologi I-tec wentylacja. Szczególnie warto zwrócić uwagę na modele: 

Okno pcv KF 410, którego Uw wynosi zaledwie do 0,62 W/m2K

Okno drewniano aluminiowe HF 410, którego Uw wynosi do 0,64 W/m2K

 

Materiał

Wybór materiału z którego wykonane są okna jeszcze do niedawna był ważną decyzją. Przyjęło się, że drewno gwarantuje estetykę natomiast pcv trwałość.  Dzięki nowoczesnej technologii, okna wysokiej jakości zapewniają dobre parametry i bezproblemowe użytkowanie niezależnie od tego, czy są drewniane, plastikowe czy aluminiowe.  Każdy materiał daje także spore możliwości w zakresie estetyki – wykończenia oraz kolorów ram. I tutaj trudno wyrokować o tym, które okna prezentują się lepiej – wszystko zależy od indywidualnych preferencji. 

 

Internorm oferuje okna drewniano aluminiowe, które łączą estetykę z wytrzymałością. Szczególnie warto zwrócić uwagę na:

Okno HF 410 z technoligią I-tec Core ze wzmocnioną stabilnością oraz wytrzymałością profilu. 

 

Okna pcv od Internorm gwarantują wyjątkową wytrzymałość a przy tym elegancki wygląd. Szczególnie warto zwrócić uwagę na model:

KF 520 - jedyne okna na rynku z całkowicie wbudowanymi okuciami

Internorm w swojej ofercie ma również okna pcv z nakładką aluminiową, które wyróżniają się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Dodatkowo nakładka nie ulega degradacji a jej kolor się nie zmienia. Wśród okien z nakładką aluminiową warto zwrócić uwagę na model:

KF 320 o niezwykle pięknej stylistyceZakup stolarki okiennej wiążę się z dość dużym wydatkiem. Warto mieć jednak świadomość, że to inwestycja na lata, która przy mądrym wyborze ma szansę się zwrócić.  Najlepsze okna to takie, które prezentują się dobrze i służą bezawaryjnie przez długi czas. 

 

 

Powiązane tematycznie

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

OK
Anulowano

Zamów indywidualną ofertę

Wypełnij zgłoszenie i otrzymaj osobistą ofertę

*pola wymagane przejdź dalej

, Interesujesz się ofertą jako:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, Wybierz proszę jakie okna Cię interesują

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

Uff - to już prawie koniec, Twoje uwagi do oferty:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Trwa ładowanie
  Dziękujemy za wysłanie
  Błąd

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF